Pomysły na prezent dla dzieci 3- 6 lat 0
Pomysły na prezent dla dzieci 3- 6 lat

Odwieczne pytanie “Co kupić dzieciom na prezent?”. Dzieci mają stos zabawek w swoich pokojach. Niby od przybytku głowa nie boli, ale jednak warto wręczyć dzieciom coś wartościowego. 

Rozwój dziecka w wieku przedszkolnym jest dynamiczny. Dzieci w wieku 3-6 lat rozwijają funkcje poznawcze np. pamięć, myślenie, skupianie się czy mowę. W tym okresie dziecko zapamiętuje każdego dnia około 10 nowych słów. W dodatku rozwija umiejętność tworzenia prawidłowej konwersacji czy narracji. Dziecko zaczyna rozumieć swoje emocje, a także zaczyna dostrzegać potrzeby innych osób. 

Coraz więcej rodziców stawia na rozwój dziecka. Dlatego w tym przypadku książka, bądź odpowiednia gra może w tym pomóc. 

Przygotowaliśmy dla was zestawienie ciekawych propozycji na prezent dla dzieci w wieku 3-6 lat.

 

Jaś i Magiczna Fasola- Smart Games

Jaś i Magiczna Fasola Smart Games

 

Smart Games to gry, które logiczne jednoosobowe. Ich celem jest przede wszystkim rozwój logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, kreatywności i koncentracji. W dodatku gry wykonane są naprawdę z solidnych elementów. Znajdziecie tu dwustronne klocki, drabinkę oraz książeczkę z zadaniami o różnym stopniu trudności. Bardzo ciekawe i efektywne są elementy, które po włożeniu na drabinkę upadają na sam dół i jednocześnie się obracają. Co ciekawe- gra się w pionie! 

Smart Games to doskonała edukacyjna zabawa dla dzieci od 4 roku życia! Jednak dorosły z chęcią też w nią zagra. Uważajcie bo schemat gry wciąga!

 

Rok na Ulicy Czereśniowej

Rok na ulicy Czereśniowej

Jest to książka pełna ilustracji i ukrytych szczegółów. Doskonała do tworzenia własnych historii. Wspomaga rozwój mowy, tworzenie własnych historii, składania nowych zdań, pobudza wyobraźnie i stymuluje spostrzegawczość.
Książka to zbiór wszystkich części bestsellerowej Ulicy Czereśniowej. Znajdziecie tutaj: wiosnę, lato, jesień, zimę, dzień i noc.
Zabawa i rozwój na całego! Świetny sposób na spędzenie z dzieckiem czasu przy okazji bawiąc się i rozwijając swoje umiejętności.

 

Idealna dla dzieci już od 3 roku życia.

 

Nauka rysowania. Zacznij od ziemniaczka!

Nauka rysowania. Zacznij od ziemniaczka!

 

Świetna książka, która pokazuje jak stworzyć zabawne i urocze zwierzątka z różnych kształtów ziemniaczków. Przedstawia krok po kroku każdy element, który należy odpowiednio narysować. Jest to świetna książka, która rozwinie umiejętności manualne i świetnie przygotowuje do pisania literek lub cyferek. W dodatku mały artysta lub mała artystka dzięki tej zabawie doskonali swoje ruchy, koordynację oko- ręka, a także uruchamia kreatywność i wyobraźnię. 

Książka poleca dzieciom już od 3 roku życia.

 

Co kryje nocne niebo? Gwiezdny zwierzyniec

 Co kryje nocne niebo? Gwiezdny Zwierzyniec 

Jest to wyjątkowa wręcz magiczna książka. Przepiękne ilustracje, wierszowane zagadki, a do tego okienka! Jednak to nie wszystko. Każda zagadka dotyczy gwiazdozbioru zwierzęcego. Pod okienkiem kryje się rozwiązanie. Najpierw zobaczymy dany gwiazdozbiór, a po podświetleniu latarką- ukaże się dane zwierzę. Książka dla dzieci do czytania, zabawy i zgadywania. W dodatku książka dla dzieci z otwieranymi okienkami zawsze jest pożądana przez młodych czytelników. 

Idealna dla dzieci od 5 roku życia.

 

Książki z kolekcji retro dla dzieci

Kolekcja Retro

 

Kopciuszek

Śpiąca Królewna

Jaś i Małgosia

Kot w butach

Wilk i siedem koźlątek

Czerwony Kapturek

Królewna Śnieżka

Książki, które cieszą się ogromną popularnością, a wszystko za sprawą sentymentu. Wiele osób w dzieciństwie miało choć jedną. Długo nie były dostępne i znów zostały wznowione. Książki pop-up to wyjątkowe książki, które pobudzają wyobraźnię dziecka. Klasyczne opowieści i ruchome elementy w książce z pewnością rozbudzi ciekawość dziecka. Seria retro książek idealnie sprawdzą się jako książki dla dzieci i dorosłych. 

Polecane dzieciom od 4 roku życia.

 

Miś i pszczoły. Gra kooperacyjna

Miś i pszczoły. Gra kooperacyjna

 

Gra, w której nie ma rywalizacji. Dzieci i dorośli muszą ze sobą współpracować, aby ukończyć zadaniem. W grze wcielamy się w pracowite pszczółki, które zbierają miód. Jednak jest ktoś, kto chce wam przeszkodzić. Głodny niedźwiedź, który będzie próbował wykraść wasze zapasy. Tu liczy się współpraca. Wspólnie musicie podejmować decyzje. Doskonała gra, która rozwinie u dzieci strategiczne myślenie, zdolności współpracy w grupie, nauczy rozpoznawać kolory, pomoże w dokonywaniu samodzielnych wyborów, koncentrację, a także zaangażuje do osiągnięcia wspólnego celu.

Gra dla dzieci w wieku 3- 7 lat
Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl