Pomysły na prezent dla dzieci 0-3 lata 0
Pomysły na prezent dla dzieci 0-3 lata

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Jaki wybrać prezent dla dziecka, które wszystko ma? Nie jest łatwo zaskoczyć, ale można postawić na rozwój i zabawę w jednym. 

Przedstawiamy najciekawsze pomysły na prezent na dzień dziecka dla maluszków 0-3 lat

 

Pomysły na prezent dla dziecka 6 miesięcy plus

 

Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem Marta Galewska-Kustra

Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem Marta Galewska-Kustra

Ulubiony bohater każdego maluszka! Pucio uczy i bawi. Napisany jest przez logopedkę i pedagożkę. Dlatego Pucio doskonale trafia do najmłodszych czytelników. W książce znajdują się proste ilustracje oraz słowa, które są ważnymi dźwiękami dla początków mowy. Znajdziecie tutaj proste sylaby, samogłoski i onomatopeje. Tę książkę z pewnością pokochają wasze dzieci.

 

Misia do tulenia

Misia do tulenia Pucio

Idealna zabawka dla każdego malucha. Misia to starsza siostra Pucia, która idealnie sprawdza się do wspólnego czytania, zasypiania, a nawet na spacery. Uszyta jest z najlepszych materiałów o różnych fakturach. Idealna dla małych rączek. 

 

CzuCzu Duże karty kontrastowe 6m+

CzuCzu Duże karty kontrastowe 6m+

Kontrastowe ilustracje rozwijają funkcje poznawcze u dzieci. Dodatkowo stanowią doskonały trening wzroku. W zestawie dołączony został poradnik dla rodzica z pomysłami na wspólną zabawę. Nie ma lepszego prezentu dla dziecka jak wspólne spędzanie czasu, przytulanie i zabawy. Idealny prezent dla niemowlaka.

 

 

Pomysły na prezent dla dziecka 2 lata plus

 

Ciszej! Akademia Mądrego Dziecka. Zabawy z dźwiękiem Nick Ackland

Zabawy z dźwiękiem. Ciszej!

Książka do zabawy z dźwiękiem dla najmłodszych czytelników. Poznacie różne zwierzątka, a także dowiecie się jaki wydają dźwięk. W książeczce znajdziecie krótką opowieść, onomatopeję oraz zadanie, które ma na celu naukę kolorów np. “naciśnij żółty guzik”. Po naciśnięciu guziczka usłyszycie dźwięk danego zwierzątka. Super zabawa i nauka w jednym!

 

CzuCzu puzzle progresywne Zwierzątka w lesie

CzuCzu puzzle progresywne Zwierzątka w lesie

Znajdziecie tutaj 9 układanek ze zwierzątkami o różnej liczbie elementów. Idealnie sprawdzą się dla dzieci, które rozpoczynają swoją zabawę z puzzlami. Liczba elementów układanek to 2,3,4,5,6. Dzięki różnej wielkości układanek można dostosować stopień trudności do rozwoju dziecka przy okazji unikniemy zniechęcenia maluszka do rozwiązania zadania. Idealny prezent dla dziecka lubiącego zwierzęta.

 

Mysia idzie na basen Lucy Cousins

Mysia idzie na basen Lucy Cousins

Propozycja książeczki dla najmłodszych dzieci, która ma formę interaktywną. W trakcie czytania dziecku opowiadania, mały czytelnik będzie miał zadania do wykonania. Na każdej stronie umieszczone jest krótkie zdanie, które opisuje co trzeba wykonać. Dodatkowo ruchome elementy urozmaicą czytaną opowieść. Przykładowo dziecko będzie musiało ściągnąć buciki z nóżek Mysi, aby mogła wejść na basen. Super zabawa, która zachęca do przyjemnej lektury. Dodatkowo można sprawdzić czy dziecko słucha i rozumie co czytamy. 

 

Pomysły na prezent dla dziecka 3 lata

 

Smart Games Trzy Małe Świnki

Smart Games Trzy Małe Świnki

Doskonała gra dla dzieci, która rozwija logiczne myślenie i uczy kreatywności. Smart Games są grami jednoosobowymi jednak z pewnością będzie potrzebna pomoc dorosłego, aby ukończyć kolejne zadania. Zadaniem dziecka jest odpowiednie dopasowanie elementów z domkami, tak, aby zmieściły się wszystkie na planszy. W niektórych zadaniach będzie trzeba schować świnki do domów przed wilkiem, a w niektórych świnki będą mogły stać obok domków, gdyż wilka nie będzie w pobliżu. Do gry dołączona jest obrazkowa książeczka o trzech małych świnkach. Nauka przez zabawę. Idealny na prezent dla dzieci i dorosłych.

 

Kicia Kocia i Nunuś. Idziemy do teatru Anita Głowińska

Kicia Kocia i Nunuś. Idziemy do teatru Anita Głowińska

W najnowszej części o znanej bohaterce Kici Koci i jej braciszka Nunusia znajdziecie, aż 49 klapek, które służą do odkrywania i oglądania. Tym razem dzieci dowiedzą się różnych ciekawostek dotyczących teatru. 

Książki z otwieranymi okienkami to super zabawa dla wszystkich dzieci. 

 

Miś i pszczoły. Gra kooperacyjna

Miś i pszczoły

 

Gra kooperacyjna dla całej rodziny! W tej grze liczy się współpraca, a nie rywalizacja! Żeby udało się przejść grę, należy zespołowo rozwiązywać zadania i problemy. 

W grze wcielicie się w pracowite pszczółki, które muszą uchronić miodek przed głodnym niedźwiadkiem. Dodatkowo w grze znajdziecie 3 warianty gry o różnym stopniu trudności. Będziecie mogli samodzielnie dostosować grę do wieku waszego dziecka. 

Przekonajcie się, że współpraca się opłaca!

 

 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl