Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Wydawnictwa

Modele do składania

Cobra Drift Racing Car

Cobra Drift Racing Car
Cobra Drift Racing Car

Wiek: 14+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 370
Czas składania: 9- 10 godziny
Poziom trudność: 4 (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
37,8 x 17 x 3,3 cm
Wymiary modelu: 25,5 x 21 x 11,5 cm
Producent: 
UGEARS

Instrukcja montażu

Carroll Shelby, były kierowca wyścigowy i projektant samochodów, został zatrudniony przez Ford Motor Co. Został zatrudniony w celu stworzenia samochodu wyścigowego o wysokich osiągach, zdolnego konkurować z dominującym włoskim zespołem wyścigowym Ferrari.
Cztery kolejne zwycięstwa Amerykanów w prestiżowym 24-godzinnym wyścigu Le Mans w latach 1966-69, odniesione za kierownicą Forda GT40, stały się legendarne.
Ostatnio było to tematem nagrodzonego Oscarem filmu „Ford v Ferrari” w 2019 r., w którym Matt Damon wcielił się w Shelby i Christian Bale w roli Kena Milesa, czołowego kierowcy zespołu Forda z 1966r. Sukces samochodów wyjeżdżających z Shelby's warsztat w Wenecji w Kalifornii zapoczątkował falę wyczynowych amerykańskich supersamochodów lub samochodów typu muscle car, charakteryzujących się mocnymi silnikami V8 umieszczonymi w podwoziu stosunkowo lekkich i masowo produkowanych z napędem na tylne koła.
Shelby Cobra to amerykańska ikona, być może największy muscle car i najpiękniejszy samochód plakatowy w historii.
 
 
 

 

Napędzany potężnym silnikiem sprężynowym, samochód wyścigowy Ugears Drift Cobra ma najszybszy zespół koni pod maską spośród wszystkich mechanicznych modeli drewnianych, jakie znamy. Model jest nakręcany za pomocą pokrętła z zapadką znajdującego się pod podwoziem. Przed nakręceniem swojego trójwymiarowego drewnianego modelu samochodu wyścigowego Drift Cobra przesuń filtr powietrza, który wystaje z maski w kierunku przedniej szyby. A przełącznik znajdujący się przed siedzeniem po stronie pasażera ustaw w pozycji Lock (równolegle do drzwi). Teraz przekręć zapadkę pod nadwoziem samochodu. Po 6 do 6,5 obrotach sprężyna jest w pełni nakręcona i – vroom! vroom! – Twoja wyścigówka jest gotowa do ryku! Ustaw dźwignię zmiany biegów, znajdującą się pomiędzy siedzeniami kierowcy i pasażera, w żądanej pozycji (Reverse, Neutral, Drive). Aby uruchomić model, połóż go na płaskiej powierzchni, przesuń filtr powietrza do przodu i obserwuj, jak Twoja Cobra pali gumę na torze (zacznij z kołami obróconymi w jedną stronę), robi kółka lub przyspiesza w linii prostej.

Uważamy, że ten model 3D do składania puzzli / majsterkowania jest piękny, z grubymi oponami, wybujałymi krzywiznami (dzięki kawałkom precyzyjnie wyciętym laserowo z cienkiej sklejki o grubości 1 mm), wielką otwartą paszczą z przodu i otwartym dachem kabrioletu. Ruchome części tego drewnianego samochodu to obracające się przednie koła, otwierane drzwi oraz podnoszona maska i bagażnik. Zamiast gumowego silnika zastosowaliśmy mocny mechanizm sprężynowy, który dodaje modelowi “siły” i wydłuża jego żywotność. Mechanizm zapadkowy sprawia, że nie musisz trzymać gałki przez cały czas nawijania modelu. Energia potencjalna jest magazynowana z każdym obrotem, bez poślizgu, aż do momentu, gdy silna wewnętrzna sprężyna zostanie w pełni nakręcona.

Drif King

Aby wprowadzić model w “tryb driftu”, skręć przednie koła całkowicie w jedną lub drugą stronę, ustaw go na gładkiej powierzchni, takiej jak kafelki i obserwuj jak model wchodzi w boczny poślizg (w idealnej sytuacji model powinien wykonać od pół do pełnego obrotu przed kontynuowaniem jazdy do przodu, w zależności od powierzchni jezdnej i kąta skrętu kół). Kiedy koła są ustawione w pozycji prostej, model pokonuje bardzo dużo terenu – 8 metrów lub więcej! Ustaw koła w łagodniejszym skręcie, lub połóż model na mniej śliskiej powierzchni i obserwuj jak Twoja Drift Cobra zatacza dwa lub trzy pełne koła.

W zestawie

Model Drift Cobra zawiera 370 części, a czas montażu to 9 godzin. Poziom zaawansowania: trudny. Pójdź w ślady Carolla Shelby’ego i własnoręcznego zbuduj piękny i funkcjonalny samochód! Wszystko, czego potrzebujesz do tego trudnego, ale możliwego do wykonania projektu drewnianej układanki DIY znajduje się w pudełku. Są to wysokiej jakości płyty ze sklejki z precyzyjnie wyciętymi laserowo elementami. Można je wycisnąć, a następnie złożyć bez użycia kleju lub specjalnych narzędzi. Oprócz tego jest też metalowa sprężyna, która napędza mechanizm i oczywiście zestaw szczegółowych, ilustrowanych instrukcji w 11 językach.
Zestawy modelarskie Ugears są przeznaczone dla konstruktorów i hobbystów. Takie osoby muszą kochać jakość, przemyślane projekty i cenić sobie pomysłowe elementy mechaniczne z odniesieniami w świecie rzeczywistym. Ugears Drift Cobra Racing Car to świetny pomysł na majsterkowanie i doskonały pomysł na prezent dla miłośników motoryzacji z Twojego kręgu przyjaciół i rodziny. Każdy, kto kochał film Ford kontra Ferrari, kto kocha modelarstwo samochodowe, projekty DIY, puzzle 3D, lub kto ceni sobie wybitne mechaniczne i estetyczne wzornictwo, pokocha Drift Cobra Racing Car.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

279,00 zł

szt.

Drewniany dinozaur – Tyranozaurus Rex

Drewniany dinozaur – Tyranozaurus Rex
Drewniany dinozaur – Tyranozaurus Rex

Wiek: 14+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 249
Czas składania: 8-10 godziny
Poziom trudność: 5 (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 37,3 x 17 x 5 cm
Wymiary modelu: 37,5 x 14,7 x 10 cm
Producent: 
UGEARS

Instrukcja montażu

Wystarczy kilka kroków, aby ożywić prehistoryczne zwierzę. Drewniany model dinozaura natychmiast zaczyna się poruszać, machając ogonem i kłapiąc zębami.

Tyrannosaurus Rex autorstwa Ugears to trójwymiarowe, logiczne puzzle. Dinozaur ma klasę zaawansowaną/trudną, składa się z 249 części i oferuje 8 godzin ekscytującego czasu montażu. Do montażu nie potrzeba kleju ani specjalnych narzędzi. Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku (w zestawie znajdziecie instrukcję w 11 językach- angielskim, niemieckim, ukraińskim, francuskim, polskim, hiszpańskim, portugalskim, japońskim, włoskim, chińskim i koreańskim). Przy ukończeniu projektu upewnij się, że wszystkie ruchome części zostały odpowiednio przeszlifowane i nasmarowane w sposób zapewniający optymalną wydajność dinozaura. Sprytny system połączeń pozwala temu królowi dinozaurów chodzić na własnych nogach – jest to pierwsze dwunożne stworzenie w kolekcji Ugears! Ekscentryczny ruch powoduje, że ogon kołysze się w rytm nóg, co pomaga dinozaurowi utrzymać równowagę i nie przewracać się na bok, jak na wolności.Krok 1
Wyjmij klucz ukryty na czubku ogona dinozaura.
Krok 2
Włóż klucz w otwór po lewej stronie korpusu (jeśli przeszkadza stopa, należy przekręcić przełącznik gryfu do pozycji „on”, następnie przekręcić zębatkę pod przełącznikiem, aby poruszyć stopą i zwolnić dziurkę od klucza )
Krok 3
Ustaw wyłącznik w pozycji „off” (w kierunku głowicy) i obróć mechanizm sześć razy w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara.
Krok 4
Połóż model na płaskiej powierzchni, ustaw przycisk w pozycji „włączony” i zwolnij. Drewniany dinozaur gotowy jest wyruszyć na poszukiwanie nowej ofiary!

Wykonane z drewna kompozytowego klasy artystycznej, modele Ugears można pozostawić w pięknym naturalnym drewnie zabejcować lub pomalować na żądany kolor (farby nie ma w zestawie). Podczas montażu mini lokomotywy nie zapomnij o lekkim przeszlifowaniu i woskowaniu ruchomych części, aby zapewnić ich płynną pracę (wosk i papier ścierny w zestawie).

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

239,00 zł

szt.

Drewniany model jachtu oceanicznego do składania

Drewniany model jachtu oceanicznego do składania
Drewniany model jachtu oceanicznego do składania

Wiek: 14+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 95
Czas składania: 1 godzina
Poziom trudność: 2 (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 24,8 x 9,2 x 1,4 cm
Wymiary modelu: 31,1 x 19 x 11,5 cm
Producent: 
UGEARS

Instrukcja montażu

Ahoj, szczurze lądowy!
Koniec z leniuchowaniem na kei- zabieraj rzeczy i wskakuj na pokład!
Czas wybrać się w ekscytującą podróż przez rozległy ocean...
 
Złap wiatru w żagle i wsłuchaj się w szum fal.
Opowiadaj ciekawe historie grając w kości przy brzmieniu szant.
Czeka was daleka podróż.
Koniecznie sprawdź czy Twój jacht wytrzyma sztorm.
Wierzymy w Ciebie, w końcu to Ocean Beauty i Ty potrafisz z zbudować go najlepiej.
 
 
Stwórz swój własny, prawdziwy drewniany jacht.
Składany model Ocean Beauty to piękna statyczna ekspozycja z dwoma papierowymi żaglami.
Jego realistyczny wygląd natychmiast przeniesie Cię w głębiny morza.
 
 

 
Jachty drewniane przeznaczone  do samodzielnego montażu.
Zawiera  95 elementów, dzięki czemu sprawi mnóstwo frajdy dorosłym i dzieciom.
Nie martwcie się, jacht to zestaw dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z modelarstwem, dlatego jego złożenie nie powinno zająć więcej niż godzinę.
Model nie posiada części mechanicznych - dzięki temu pozostaje nieruchomy pomimo wyposażenia w wiele ruchomych części takich jak stery, bom czy kotwice.
 
Po złożeniu model wygląda niezwykle realistycznie. Posiada wszystko co powinien mieć każdy statek.
Na pokładzie znajdziecie:
-kłonice,
-linowe poręcze,
-koła ratunkowe,
-kotwicę

 też wspomniane wcześniej koła ratunkowe i kotwice.
 
Białą flagę możesz pomalować tak jak Cię fantazja poniesie.
To jeszcze nie koniec.
Jach posiada otwartą pawęż do odprowadzania wody morskiej lub do łatwiejszego wsiadania do pontonu, którego model także umieściliśmy w zestawie- posiada miniaturowe wiosła. Możesz go również holować na sznurku. W razie konieczności dopłyniesz nim do brzegu, a na brzegu możesz serwować na desce surfingowej, która również dołączona jest do zestawu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

65,00 zł

szt.

Hot Rod Furious Mouse

Hot Rod Furious Mouse
Hot Rod Furious Mouse

Wiek: 14+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 207
Czas składania: 3- 4 godziny
Poziom trudność: 2 (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 37,3 x 17 x 3,4 cm
Wymiary modelu: 18,5 x 7,5 x 12 cm
Producent: 
UGEARS

Instrukcja montażu

Kiedy widzisz na drodze Hot Roda, co jako pierwsze przykuwa Twoją uwagę? Czy to niestandardowe malowanie, błyszczące chromowane detale, uwidoczniony silnik czy modyfikacje nadwozia, które przekształciły nudny samochód fabryczny w zachwycający, gotowy na paradę samochód?
Hot rod to czysta pasja i prezencja!
 
 
 

 
Model Hot Rod Furious Mouse ma funkcję podwójnego silnika:
 
Możesz nakręcić silnik sprężynowy, wykonując sześć pełnych obrotów za pomocą mechanizmu zapadkowego znajdującego się na podwoziu modelu samochodu, lub możesz po prostu pociągnąć Hot Rod do tyłu na płaskiej powierzchni, a następnie zwolnić i obserwować, jak samochód przyspiesza, tak jak w przypadku każdego innego pojazdu zabawkowego.
Skręć przednimi kołami Hot Roda w lewo lub w prawo, aby wykonywać czyste skręty lub jechać po linii prostej.
Hot Rod Furious Mouse ma realistyczne proporcje, oszałamiające detale silnika i wnętrza oraz podwójne drzwi z mechanizmem blokującym i uchwytami.
 
Model składa się z 207 części i ma ocenę „Łatwy”.
Po prostu wyjmij elementy z deski, a następnie złóż je, postępując zgodnie z naszymi ilustrowanymi instrukcjami krok po kroku w 11 językach (angielskim, ukraińskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, włoskim, portugalskim, polskim, japońskim, chińskim i koreańskim).
Nawet początkujący modelarze mogą złożyć ten zabawkowy model samochodu samodzielnie w 4 godziny lub mniej, a następnie cieszyć się godzinami zabawy.


Wskazówki
 dotyczące montażu myszy Hot Rod Furious:

Otwórz podwozie (tj. podczas jazdy próbnej upewnij się, że wszystkie ruchome części  uziemione i lekko nasmarowane, a wszystkie przekładnie działają prawidłowo) przed umieszczeniem modułu nadwozia na górze.
Podobnie jak we wszystkich niesamowitych zestawach modeli do samodzielnego montażu nie potrzebujesz kleju ani specjalnych narzędzi.
Wszystko, czego potrzebujesz do złożenia Hot Rod Furious Mouse znajduje się w zestawie.
 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

165,00 zł

szt.

Kombajn Model mechaniczny do składania

Kombajn Model mechaniczny do składania
Kombajn Model mechaniczny do składania

Wiek: 14+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 154
Czas składania: 1- 2 godziny
Poziom trudność: 2 (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 37,5 x 17 x 3 cm
Wymiary modelu: 27,4 x 16,5 x 13,3 cm
Producent: 
UGEARS

Instrukcja montażu

Kombajn żniwny to model, który w każdym szczególe oddaje swój niepowtarzalny charakter jako mechaniczne cudo modelarstwa.
Podczas jazdy do bęben żniwny zaczyna się obracać jak w prawdziwym kombajnie
Teraz masz szasnę stworzyć własnymi rękami mechaniczne cuda!
 
Puzzle 3D wykonane z wysokiej jakości sklejki, przetestowane przez europejskie laboratoria.
 
Model składa się bez użycia kleju, w oparciu o ilustrowaną instrukcję krok po kroku, dostępną w języku polskim i 10 innych językach.
 
 
 

 
Model kombajnu posiada ukryty schowek, otwierany dźwignią po lewej stronie kierowcy.
Po drugiej stronie kabiny kierowcy znajduje się „hamulec ręczny”, który utrzymuje zestaw w miejscu: zwolnienie dźwigni uruchamia model.
 
Gumowy silnik kombajnu nawija się poprzez obrót dużego tylnego koła do tyłu.
Atrakcyjny i niezawodny mechanizm modelu sprawia, że montaż jest łatwy i zrozumiały dla osób w każdym wieku.
Model ten przeznaczony jest dla całej rodziny.
 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

209,00 zł

szt.

Koń-mechanoid Model mechaniczny do składania

Koń-mechanoid Model mechaniczny do składania
Koń-mechanoid Model mechaniczny do składania

Wiek: 14+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 410
Czas składania: 8-10 godzin
Poziom trudność: 5 (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 37,8 x 17 x 4,2 cm
Wymiary modelu: 35 x 29 x 12,5 cm
Producent: 
UGEARS

Instrukcja montażu

Przed erą wielkich zmian technologicznych i maszyn parowych do pokonywania tras były szybkie i wytrzymałe konie, które pokonywały dalekie dystanse. Możecie oderwać się od wysokiej technologii i powrócić do czasów romantycznej jazdy dzięki modelowi „Koń-mechanoid”, który łączy w sobie naturę i mechanikę.

Model wykonany jest z wysokiej jakości sklejki, która została przetestowana w europejskich laboratoriach i znajduje zastosowanie m.in. w produkcji mebli dziecięcych. Zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne do montażu. Najwyższą jakość elementów zapewnia metoda cięcia laserowego. Wewnątrz opakowania znajdziesz arkusze sklejki, z których wystarczy wyjąć gotowe elementy i złożyć gotowy model. Nie potrzebujesz kleju ani specjalnych narzędzi. Model składany jest w oparciu o szczegółową instrukcję i rysunki w języku polskim i 10 innych językach.Mechaniczny koń po nakręceniu wprawicie go w ruch i będziecie mogli podziwiać jego wyjątkowy mechanizmu, a także docenicie piękno mechaniki. Grzywa i ogon konia, które w naturalny sposób kołyszą się na wietrze, wykonane są z elastycznych gumek. Podczas ruchu mechanoid kiwa głową i potrząsa gumową szczotką.

Wykonane z drewna kompozytowego klasy artystycznej, modele Ugears można pozostawić w pięknym naturalnym drewnie zabejcować lub pomalować na żądany kolor (farby nie ma w zestawie). Podczas montażu mini lokomotywy nie zapomnij o lekkim przeszlifowaniu i woskowaniu ruchomych części, aby zapewnić ich płynną pracę (wosk i papier ścierny w zestawie).

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

249,00 zł

szt.

Motocykl VM-02 Model mechaniczny do składania

Motocykl VM-02 Model mechaniczny do składania
Motocykl VM-02 Model mechaniczny do składania

Wiek: 14+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 189
Czas składania: 1-2 godziny
Poziom trudność: 2 (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 37 x 17 x 3 cm
Wymiary modelu: 25,8 x 8,4 x 10,5 cm
Producent: 
UGEARS

Instrukcja montażu

Elegancki i mocny, nowy motocykl ucieleśnia ducha drogi.
Połączenie zaawansowanego technologicznie designu i materiałów przyjaznych dla środowiska sprawia, że model ten jest idealnym prezentem dla przyjaciół lub współpracowników.
Dzięki szczegółowemu i realistycznemu projektowi motocykl będzie wspaniałą ozdobą każdego wnętrza.
Rozkładany stojak pomoże Ci ustawić model w najlepszej pozycji, dzięki czemu Twój motocykl będzie dobrze wyglądał nawet na parkingu.
 
 

 
Działanie:

Motocykl VM-02 uruchamiany jest mocnym gumowym silnikiem, który po ponownym zamontowaniu pozwala mu przejechać nawet 3 metry.
Mechanizm modelu wykorzystuje napęd pasowy, a dzięki oryginalnej konstrukcji można obserwować napęd i silnik w akcji.
Duże tylne koła zapewniają stabilność modelu, a obrotowa kierownica sprawia, że pojazd jest bardziej dynamiczny i zwinny.

Wykonane z drewna kompozytowego klasy artystycznej, modele Ugears można pozostawić w pięknym naturalnym drewnie zabejcować lub pomalować na żądany kolor (farby nie ma w zestawie). Podczas montażu mini lokomotywy nie zapomnij o lekkim przeszlifowaniu i woskowaniu ruchomych części, aby zapewnić ich płynną pracę (wosk i papier ścierny w zestawie).

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

149,00 zł

szt.

Scrambler UGR-10 z bocznym wózkiem Model mechaniczny

Scrambler UGR-10 z bocznym wózkiem Model mechaniczny
Scrambler UGR-10 z bocznym wózkiem Model mechaniczny

Wiek: 14+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 380
Czas składania: 8-10 godzin
Poziom trudność: 3 (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 37,8 x 17 x 2,7 cm
Wymiary modelu: 22 x 16 x 12 cm
Producent: 
UGEARS

Instrukcja montażu

Podobnie jak powietrze, którym oddychamy i woda, którą pijemy, podróże stały się dla nas podstawową czynnością.
Szukając nowych wrażeń, pragniemy udać się w miejsca odległe od domu.
Przygotuj się więc do wyruszenia w drogę ze swoim nowym towarzyszem przygód: szybkim i wytrzymałym Scramblerem UGR-10 z przyczepką boczną!
Czas otworzyć garaż, aby złożyć nowy, ekscytujący motocykl i zobaczyć, dokąd zabierze Cię wyobraźnia!
Życzymy przyjemnej i ekscytującej podróży ze Scramblerem UGR-10!
 
 

-Motocykl napędzany jest gumowym silnikiem połączonym z kołami za pomocą sprzęgła.
-Klucz do ponownej instalacji znajduje się pod korkiem wlewu paliwa.
-Zwój liny pozwoli Twojemu Scramblerowi przejechać 3 metry.

Prowadź swój motocykl tak, jak chcesz!
Rozpocznij nową przygodę!
 
Jeśli planujesz ciekawą wycieczkę i masz dobrego przyjaciela, który chce z tobą wyjść, lub jeśli należysz do osób, które zawsze mają przy sobie dodatkowy bagaż, Twój Scrambler ma do zaoferowania ciekawą funkcję.
Wygodny i przestronny wózek boczny z wystarczającą ilością miejsca, aby przewieźć małych pasażerów, ładunek słodyczy, dostarczyć notatki lub inne drobne przedmioty, takie jak spinacze i inne artykuły biurowe.
W razie potrzeby możesz łatwo przymocować lub zdjąć wózek boczny.

Wykonane z drewna kompozytowego klasy artystycznej, modele Ugears można pozostawić w pięknym naturalnym drewnie zabejcować lub pomalować na żądany kolor (farby nie ma w zestawie). Podczas montażu mini lokomotywy nie zapomnij o lekkim przeszlifowaniu i woskowaniu ruchomych części, aby zapewnić ich płynną pracę (wosk i papier ścierny w zestawie).

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

169,00 zł

szt.

Triceratops

Triceratops
Triceratops

Wiek: 14+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 400
Czas składania: 8 godzin
Poziom trudność: 4 (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 37,3 x 17 x 5 cm
Wymiary modelu: 34 x 14 x 11 cm
Producent: 
UGEARS

Instrukcja montażu

Triceratops („twarz z trzema rogami”), dynamiczny, mechaniczny drewniany model dominującego roślinożercy późnej kredy. Podobnie jak model Tyrannosaurus Rex, Triceratops napędzany jest metalową sprężyną, która przenosi moc na reduktor i obraca jego czworonożny wał. Ekscentryczny ruch powoduje, że ogon porusza się w synchronizacji z nogami, dzięki czemu dinozaur może chodzić płynnie, jak na wolności.
Ten niesamowity model chodzącego dinozaura to drewniany model Triceratopsa w skali 1:32. Klucz dynamometryczny ukryty jest pomiędzy łopatkami dinozaura. Wyjmij klucz i włóż go do jednego z okrągłych otworów po obu stronach brzucha dinozaura. Wskazówka: jeśli nogi blokują szczelinę do przewijania, przewiń ją na drugą stronę lub naciśnij „Start” i obróć duże koło zębate pod brzuchem dinozaura, aby przesuwać nogi, aż szczelina do przewijania będzie wolna. Naciśnij przełącznik „Stop” i przekręć kluczyk o sześć lub siedem pełnych obrotów, aby nakręcić sprężyny, a następnie umieść kluczyk z powrotem między ostrzami. Połóż Triceratopsa na gładkiej, płaskiej powierzchni, delikatnie trzymając go za ogon, naciśnij przycisk „Start” i puść. Triceratops rusza, radośnie macha ogonem, potrząsa ogromną głową i oraz kłapie szczękami. Może próbuje uciec przed niebezpieczeństwem - głodnym tyranozaurem lub wybuchającym wulkanem? A może Triceratops szuka bardziej zielonych pastwisk? Aby wypełnić brzuch 9-tonowej bestii, potrzeba mnóstwo paproci i cykad!

Model UGEARS Triceratops to „wyższy” poziom, składa się z 400 części i zapewnia ponad 8 godzin emocjonującego montażu. Do montażu nie potrzeba kleju ani specjalnych narzędzi. Zbuduj go, korzystając z instrukcji krok po kroku w 11 językach (angielskim, niemieckim, ukraińskim, francuskim, polskim, hiszpańskim, portugalskim, japońskim, włoskim, chińskim i koreańskim) i upewnij się, że wszystkie ruchome części są odpowiednio przeszlifowane i nasmarowane. Zapewnia to optymalną wydajność. Ten potężny gigant może pokryć do 90-100 cm każdą cewką.

Wykonane z drewna kompozytowego klasy artystycznej, modele Ugears można pozostawić w pięknym naturalnym drewnie zabejcować lub pomalować na żądany kolor (farby nie ma w zestawie). Podczas montażu mini lokomotywy nie zapomnij o lekkim przeszlifowaniu i woskowaniu ruchomych części, aby zapewnić ich płynną pracę (wosk i papier ścierny w zestawie).

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

239,00 zł

szt.

Trimaran Merihobus Model do składania

Trimaran Merihobus Model do składania
Trimaran Merihobus Model do składania

Wiek: 14+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 237
Czas składania: 10-12 godzin
Poziom trudność: 5 (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 37,5 x 17 x 3,5 cm
Wymiary modelu: 41 x 24 x 56 cm
Producent: 
UGEARS

Instrukcja montażu

Napędzany sprzyjającym wiatrem pełen wdzięku i elegancki Trimaran Merihobus, który zachęca do opuszczenia spokojnego portu i wyruszenia w fascynujący rejs.
 
Model „Trimaran” zbudowany jest na wzór tradycyjnej żaglówki.
Konstrukcja „Merihobusa” zapewnia dużą liczbę niezwykle praktycznych części, podzespołów i urządzeń znanych każdemu żeglarzowi.
Znajdziesz tu miniaturowe windy, takielunek, żagle, pokładniki i wręgi, zupełnie jak na prawdziwym statku.
Mechaniczny model „Trimaran Merihobus” wykonany jest z wysokiej jakości sklejki, testowanej przez europejskie laboratoria i wykorzystywanej m.in. w produkcji mebli dziecięcych.
W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu.
Jakość komponentów jest bardzo wysoka, gdyż  one wycinane laserowo ze sklejki.
 
 

Na maszcie znajdują się żagle:
-grot,
-sztaksel
Podobnie jak w prawdziwym trimaranie, grot jest podnoszony i opuszczany na maszcie wzdłuż likszpary za pomocą fału
Żagiel przedni  sztaksel rozpinany jest na sztagu.
Na dziobie, pod bukszprytem znajduje się bęben do zwijania sztaksla. Bomy żagli są przerzucane za pomocą dźwigni, która naciąga lik.
W zestawie znajduje się kilka flag do samodzielnego narysowania.
Możesz więc opracować unikalny projekt głównego emblematu statku i użyć wyciągarki, aby podnieść flagę na maszt.
 
Wewnątrz obudowy Trimaranu znajduje się winda kotwiczna
Dzięki mechanizmowi zwijania liny gumowej łańcuch automatycznie zwinie się i podniesie kotwicę.

Wykonane z drewna kompozytowego klasy artystycznej, modele Ugears można pozostawić w pięknym naturalnym drewnie zabejcować lub pomalować na żądany kolor (farby nie ma w zestawie). Podczas montażu mini lokomotywy nie zapomnij o lekkim przeszlifowaniu i woskowaniu ruchomych części, aby zapewnić ich płynną pracę (wosk i papier ścierny w zestawie).

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

249,00 zł

szt.

Trójkołowiec UGR-S

Trójkołowiec UGR-S
Trójkołowiec UGR-S

Wiek: 14+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 457
Czas składania: 7- 8 godzin
Poziom trudność: 4 (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 37,3 x 17 x 3,5 cm
Wymiary modelu: 26,2 x 90 x 14  cm
Producent: 
UGEARS

Instrukcja montażu

Trójkołowiec UGR-S to najnowszy i najfajniejszy dodatek do kolekcji motocykli i samochodów UGEARS. Ten stylowy dwumiejscowy pojazd jest trójkołowym świrem, z napędem sprężynowym, przednim i tylnym zawieszeniem, funkcjonalną kierownicą, która skręca przednie koła w lewo i w prawo, a także mnóstwem wspaniałych detali, takich jak ruchome tłoki, duże reflektory, niestandardowe rury wydechowe biegnące wzdłuż boku, walizka do umieszczenia w bocznym uchwycie bagażowym i grawerowanie laserowe. A to nie wszystko – podnieś dwie strony maski silnika, aby zobaczyć zbiornik paliwa i silnik sprężynowy!

Czy to samochód, motor, czy coś pomiędzy? Każda komisja ma własne podejście do licencjonowania operatorów pojazdów trójkołowych – a my po prostu wiemy, że są one świetną zabawą! Kierowcy trójkołowców powiedzą ci, że ich maszyny oferują to, co najlepsze z obu światów – dreszczyk emocji motocykla, stabilność i prowadzenie samochodu. Czasami nazywane “kijankami” ze względu na ich grubą przednią konstrukcję, trójkołowce mają niskie profile i otwarte kabiny, które pozwalają czuć się połączonym z drogą i otoczeniem podczas jazdy. Do tego dochodzi uwaga ze strony gapiów i przyjemne kontakty podczas grupowych przejażdżek i rajdów w ramach subkultury innych właścicieli trójkołowców.

 

 

Trójkołowiec UGEARS UGR-S może przejechać około 4 metrów w linii prostej lub można obrócić koła za pomocą kierownicy lub ręcznie, aby wykonać pełne gracji zakręty. Układ napędowy trójkołowca UGR-S obejmuje silnik sprężynowy i unikalny napęd łańcuchowy na tylne koło – pierwszy w katalogu UGEARS. Aby uzyskać dodatkowy efekt “wow” na ozdobnym przednim silniku znajdują się dwa ruchome tłoki. Ten drewniany trójkołowiec do samodzielnego montażu ma wyjmowany klucz, który można przechowywać w jednym z przedziałów bagażowych z boku modelu. Umieść dźwignię zmiany biegów w trybie “Park”, włóż klucz do maski, wykonaj do 15 obrotów, a następnie uruchom trójkołowiec, przełączając dźwignię zmiany biegów w tryb “Drive”. Obserwuj piękne tłoki i napęd łańcuchowy w akcji, gdy trójkołowiec odjeżdża w wybranym kierunku. Trójkołowiec UGR-S został zaprojektowany tak, aby można go było pchać ręcznie, bez angażowania silnika sprężynowego.

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

239,00 zł

szt.

U-Fidgety Samoloty mechaniczne zabawki do składania 4 szt.

U-Fidgety Samoloty mechaniczne zabawki do składania 4 szt.
U-Fidgety Samoloty mechaniczne zabawki do składania 4 szt.

Wiek: 5+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 36
Czas składania: 0,5- 1 godzina
Poziom trudność: 1 (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 10 x 7,5 x 1,6 cm
Wymiary modelu: 3,3 x 2,2 x 5,6 сm/ 5,6 x 2,2 x 5,4 сm/ 4,9 x 2,2 x 5,0 сm/  5,2 x 2,2 x 5,7 сm
Producent: 
UGEARS

Unikalny zestaw 4 oddzielnych miniatur DIY dla dorosłych i dzieci w wieku od 5 do 80 lat i starszych.
Złożenie modeli zajmuje niewiele czasu, a ich miniaturowe rozmiary pozwalają zabrać je ze sobą wszędzie.
Gotowy model to mechaniczna zabawka z ruchomymi częściami.
 
Modele wykonane  z wysokiej jakości sklejki, testowanej przez europejskie laboratoria.
W opakowaniu znajdziesz 4 arkusze sklejki, z których wystarczy wyjąć gotowe części i złożyć 4 różne modele.
Nie potrzeba kleju, postępuj zgodnie z ilustrowaną instrukcją.
 
 

 
Każdy model niesie ze sobą konkretną ideę, przedstawiając podstawowe elementy mechaniki.

W
 zestawie znajdują się: 
-helikopter
-hydroplan,
-sterowiec,
-samolot.
 
Każdy model reprezentuje podstawowe elementy mechaniczne.

Modele te posiadają dołączony haczyk i mogą służyć jako oryginalny brelok do kluczy.
Jest to także świetny prezent dla rodziny, przyjaciół i współpracowników.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

55,00 zł

szt.

U-Fidgety Statki mechaniczne zabawki do składania

U-Fidgety Statki mechaniczne zabawki do składania
U-Fidgety Statki mechaniczne zabawki do składania

Wiek: 5+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 36
Czas składania: 0,5- 1 godzina
Poziom trudność: 1 (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 10 x 7,5 x 1,6 cm
Wymiary modelu: 3,3 x 2,2 x 5,6 сm/ 5,6 x 2,2 x 5,4 сm/ 4,9 x 2,2 x 5,0 сm/  5,2 x 2,2 x 5,7 сm
Producent: 
UGEARS

Unikalny zestaw 4 oddzielnych miniatur DIY dla dorosłych i dzieci w wieku od 5 do 80 lat i starszych.
Złożenie modeli zajmuje niewiele czasu, a ich miniaturowe rozmiary pozwalają zabrać je ze sobą wszędzie.
Gotowy model to mechaniczna zabawka z ruchomymi częściami.
 
Modele wykonane  z wysokiej jakości sklejki, testowanej przez europejskie laboratoria.
W opakowaniu znajdziesz 4 arkusze sklejki, z których wystarczy wyjąć gotowe części i złożyć 4 różne modele.
Nie potrzeba kleju, postępuj zgodnie z ilustrowaną instrukcją.
 
 

 
Każdy model niesie ze sobą konkretną ideę, przedstawiając podstawowe elementy mechaniki.

W
 zestawie znajdują się: 
-jacht żaglowy,
-żaglówka,
-motorówka,
-łódź podwodna.
 
Każdy model reprezentuje podstawowe elementy mechaniczne.

Modele te posiadają dołączony haczyk i mogą służyć jako oryginalny brelok do kluczy.
Jest to także świetny prezent dla rodziny, przyjaciół i współpracowników.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

55,00 zł

szt.

Ugears Aero Clock. Zegar ścienny z wahadłem

Ugears Aero Clock. Zegar ścienny z wahadłem
Ugears Aero Clock. Zegar ścienny z wahadłem

Wiek: 14+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 320
Czas składania: 10- 12 godzin
Poziom trudność: 5  (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 37,8 x 17 x 5 cm
Wymiary modelu: 75 х 47 х 16,5 cm, Max: 220 х 47 х 16,5 cm
Producent: 
UGEARS
Żywotność: min. 5 000 godzin pracy
Głośność: pracuje cicho ~ 35 dB (jak zwykły mechanizm zegarowy)
Waga worka obciążeniowego: 2kg

Wysokość zawieszenia, a czas działania: 

1,5m 16:43
1,6m 18:30
1,7m 20:16
1,8m 22:00
1,9m 23:50
1,91m 24:00
2m 25:37
2,1m 27:24
2,2m 29:10
2,25m 30:00

Instrukcja montażu

Nadszedł czas! Przez lata słyszeliśmy to samo pytanie raz za razem od naszych wiernych klientów:

“Czy Ugears może stworzyć działający zestaw modelu zegara, taki, który rzeczywiście precyzyjnie odmierza czas?”

Działający mechanizm drewnianego zegara od dawna był naszym numerem #1 wśród “najczęściej poszukiwanych” nowych projektów. To marzenie było również naszym, a nasz zespół oddanych inżynierów i projektantów Ugears ciężko pracował, aby to wspólne marzenie stało się rzeczywistością. Wreszcie, oczekiwanie dobiegło końca. Ugears ma zaszczyt zaprezentować Aero Clock, w pełni funkcjonalny zegar ścienny DIY z wahadłem.

Aero Clock nie jest tylko drewnianym modelem mechanicznym 3D, lub tylko ładnym eksponatem. Zegar Ugears to działający czasomierz, który można samodzielnie zbudować, zawiesić na ścianie, nakręcić, a następnie obserwować jak upływają sekundy, minuty i godziny. Aero Clock to pomysłowa układanka i mechanizm zegara DIY, niepodobny do żadnego innego zegara. Jest to piękny kawałek precyzyjnej inżynierii, która ujawnia działanie wahadłowego zegara zarówno dla budowniczych, jak i widzów. Jak wszystkie modele Ugears, ma on również ten dodatkowy dotyk kaprysu, aby urzec i oczarować nasze rosnące grono fanów.

Zasady działania:

Ten prosty, a zarazem elegancki zegar Ugears napędzany jest siłą grawitacji ciągnącą w dół obciążony worek (możesz wypełnić go piaskiem lub solą). Podnieś worek na krążkach, aby nakręcić zegar. Gdy ciężarek powoli opada, obraca się koło napędowe, które następnie obraca koło wychwytowe poprzez reduktor. Zegar posiada regulowane wahadło z ciężarkami, które współgra z kołem wychwytowym przez miarowe tykanie mechanizmu wychwytowego. Tykanie zegara można regulować co do sekundy, przesuwając górne i dolne obciążniki wahadła. Reduktor przenosi również obroty na tarczę godzinową i minutową. Jedną z interesujących cech naszego zegara Aero jest to, że czas nie jest odczytywany za pomocą obracających się wskazówek na tarczy zegara, ale raczej stała wskazówka wskazuje czas na powoli obracających się, ponumerowanych tarczach godzinowej i minutowej.

Co więcej, tarcze te obracają się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Czy wiesz, że przed standaryzacją, niektóre zegary poruszały się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, podczas gdy inne przeciwnie? W roli “kukułki” w zegarze Ugears Aero Clock występuje model balonu na gorące powietrze. Zawieszony balon gwałtownie opada, gdy wybije godzina, a następnie powoli wznosi się ponownie w ciągu następnej godziny.

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

389,99 zł

Ugears Bursztynowa Szkatułka Amber Box

Ugears Bursztynowa Szkatułka Amber Box
Ugears Bursztynowa Szkatułka Amber Box

Wiek: 14+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 189
Czas składania: 4-5 godzin
Poziom trudność: 3 (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 37,8 x 17 x 3,2 cm
Producent: 
UGEARS

Instrukcja montażu

Bursztynowa Szkatułka Ugears, starsza siostra Antycznej Szkatułki, jest nie tylko piękna i niezwykła, tak jak młodszy model, lecz nawet bardziej wyrafinowana. Ten wyjątkowy model posiada te same parametry, co jego młodsza siostra, z jednym ekskluzywnym uzupełnieniem: wieko szkatułki jest inkrustowane elementami dekoracyjnymi wykonanymi z naturalnego bursztynu.
Unikalny i oryginalny model rodziny Ugears Bursztynowa Szkatułka to dokładnie ten wyjątkowy prezent, który chciałbyś podarować bliskim osobom lub pozostawić w swojej kolekcji jako prawdziwy mechaniczny skarb.


Bursztynowa Szkatułka to nie tylko piękna i praktyczna rzecz, ale także mechaniczny model do składania. Oznacza to, że wewnątrz jej eleganckiej obudowy znajduje się inteligentny mechanizm. Pociągnij wieko, aby go uruchomić. Aktywujesz w ten sposób trzy główne węzły robocze. Dwa z nich to mechanizmy, ustawione po obu stronach w układzie lustrzanym, które rozkładają górne półki. Trzeci mechanizm wysuwa dolną szufladę, znajdującą się w środkowej części pudełka. Po uruchomieniu mechanizmu Szkatułka otworzy się podobnie do kwiatu, udostępniając zawartość sześciu przegródek na kosztowności i biżuterię. Jednak to jeszcze nie koniec niespodzianek – tajny przycisk z tyłu pudełka otworzy dwie dodatkowe przegródki zastrzeżone dla najcenniejszych rzeczy.

Montaż Bursztynowej Szkatułki to zachwycający proces, który zapewni Ci kilka godzin ciekawego i kreatywnego wypoczynku. Złóż model zgodnie z szczegółową ilustrowaną kolorową instrukcją, a proces nie spowoduje żadnych trudności i podaruje tylko pozytywne emocje. Detale modelu wykonane są z wysokiej jakości sklejki, więc przyjemnym dodatkiem będzie wspaniały zapach drzewna, nieodłącznie towarzyszący wszystkim modelom Ugears.

Wykonane z drewna kompozytowego klasy artystycznej, modele Ugears można pozostawić w pięknym naturalnym drewnie zabejcować lub pomalować na żądany kolor (farby nie ma w zestawie). Podczas montażu mini lokomotywy nie zapomnij o lekkim przeszlifowaniu i woskowaniu ruchomych części, aby zapewnić ich płynną pracę (wosk i papier ścierny w zestawie).

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

279,00 zł

szt.

Ugears Drewniany traktor do składania

Ugears Drewniany traktor do składania
Ugears Drewniany traktor do składania

Wiek: 14+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 443
Czas składania: 10- 12 godzin
Poziom trudność: 5 (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 37,5 x 17 x 3,5 cm
Wymiary modelu: 68 x 10,2 x 13,2 cm
Producent: 
UGEARS

Instrukcja montażu

Praca bez odpowiedniego sprzętu jest naprawdę trudna — a szczególnie na roli. Koniec z tym! Od teraz posiadasz własny traktor do złożenia, który wyposażony w gigantyczne koła i mechaniczny napęd bez przeszkód poradzi sobie z błotem, piachem, śniegiem czy nawet kamieniami. Realistycznie odwzorowany model traktora do złożenia składa się aż z 272 części, które razem tworzą w pełni mobilny pojazd z otwieranym włazem, drzwiami, a nawet maską. Wszystkie elementy ruchome zostały zaimplementowane w taki sposób, by tworzyły spójną całość. Gotowy wyruszyć na farmę?

Te modele traktorów do składania posiadają sprężynę nawijaną za pomocą klucza umieszczonego pod spodem. W kabinie natomiast znajduje się dźwignia, która pełni funkcję włącznika i wyłącznika. Opuszczona przenosi siłę sprężyny na koła przez system przekładni wyposażony w wahadło z możliwością regulowania prędkości. Traktor do składania ma także sprzęgło jednokierunkowe, które umożliwia ostre skręcanie się kół. Kąt ich skrętu można wygodnie zmienić poprzez ręczny obrót.

 
 

To Twój pierwszy model do składania? Traktor od Ugears nie wymaga używania żadnych narzędzi, a nawet kleju. Wszystko, co jest Ci potrzebne, aby pojazd funkcjonował, umieściliśmy w zestawie. Mało tego, znajdziesz w nim instrukcję w aż 11 językach, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez łączenie poszczególnych elementów, żeby z całości powstał naprawdę imponujący traktor. Ten model do składania oznaczyliśmy poziomem średniozaawansowanym, ale jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z modelarstwem, powinieneś sobie z nim poradzić — po prostu rozgryzienie budowy pojazdu zajmie Ci nieco więcej czasu.
 

  

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

319,00 zł

szt.

Ugears Dyliżans Pocztowy

Ugears Dyliżans Pocztowy
Ugears Dyliżans Pocztowy

Wiek: 14+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 248
Czas składania: 4-5 godzin
Poziom trudność: 3 (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 37 x 17 x 2,7 cm
Wymiary modelu: 40 x 12,5 x 16 cm
Producent: 
UGEARS

Instrukcja montażu

Poczuj we włosach wolność Dzikiego Zachodu, zabierając rodzinę w ekscytującą podróż po Ameryce Północnej Dyliżansem Pocztowym
 
Legendarny pojazd z końca XVIII do XIX w.
To w tym czasie poczta stała się jednym z najpopularniejszych środków transportu w Ameryce, przewożąc listy, małe paczki i skarpetki, a nawet pasażerów.
Dyliżansy stały się nieodzowną częścią kultury Starego Zachodu.Tworząc ten model inżynierowie Ugears kierowali się dwiema podstawowymi zasadami.
Po pierwsze, Dyliżans musiał mieć atrakcyjny wygląd, a jednocześnie być na tyle mocny, aby sprostać wyzwaniom Dzikiego Zachodu!
Ma więc dużą, solidną ramę i koła odpowiednie do zabawy, a także kabinę delikatnie wyrzeźbioną w tradycyjnym eleganckim stylu.

Drzwi
 kabiny otwierają się, umożliwiając pasażerom wchodzenie i wychodzenie.
Jeśli chcesz wysłać wiadomość, Twój list zostanie umieszczony w jednej z dwóch skrzyń znajdujących się na dachu wagonu.
A jeśli Twoje dzieci czekają na pudełko ze słodyczami po drugiej stronie stołu, możesz wysłać im słodycze w klasie pasażerskiej.
Jeśli okaże się, że ładunek będzie za ciężki, można zdjąć skrzynki pocztowe z dachu i umieścić ładunek w ich miejscu.

Powóz porusza się bardzo płynnie, wystarczy kilka obrotów kluczem i możesz wystawić model w podróż.
Uruchamiając model pamiętaj o zablokowaniu tylnej osi, aby karetka nie uciekła Ci zbyt wcześnie.
 
Atrakcyjny i niezawodny mechanizm modelu sprawia, że montaż jest łatwy i zrozumiały dla osób w każdym wieku.
Model ten przeznaczony jest dla całej rodziny.
Zbuduj dyliżans ze swoimi bliskimi i pozwól, aby atmosfera Dzikiego Zachodu jeszcze bardziej Cię zbliżyła.

Wykonane z drewna kompozytowego klasy artystycznej, modele Ugears można pozostawić w pięknym naturalnym drewnie zabejcować lub pomalować na żądany kolor (farby nie ma w zestawie). Podczas montażu mini lokomotywy nie zapomnij o lekkim przeszlifowaniu i woskowaniu ruchomych części, aby zapewnić ich płynną pracę (wosk i papier ścierny w zestawie).

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

199,00 zł

szt.

Ugears Gąsienicowy pojazd terenowy

Ugears Gąsienicowy pojazd terenowy
Ugears Gąsienicowy pojazd terenowy

Wiek: 14+

Forma wydania: pudełko
Liczba elementów:
 423
Czas składania: 7- 8 godzin
Poziom trudność: 4  (pięciostopniowa skala)
Wymiary opakowania:
 37,3 x 17 x 5 cm
Wymiary modelu: 24 x 12 x 13  cm
Producent: 
UGEARS

Instrukcja montażu

Drewniany model ORV w skali 1:24 ma silnik sprężynowy, który pozwala mu przejechać ponad trzy metry w trybie “D” (Drive) i ponad cztery metry w trybie “S” (Sport), otwartą kabinę, napęd na cztery koła, maskę silnika, która otwiera się, aby pokazać silnik, oraz pałąki bezpieczeństwa z tyłu, ale cechą wyróżniającą są cztery gąsienicowe moduły zamiast kół.

Aby nawigować swoim Pojazdem Gąsienicowym 3D, wykonaj do 26 półobrotów mechanizmem zapadkowym umieszczonym na podwoziu modelu. Drążek zmiany biegów działa jak przełącznik “On/Off”, więc umieść go w trybie “P” (Park) przed nawinięciem, umieść ORV na powierzchni, przytrzymaj go podczas przesuwania dźwigni w tryb “D” lub podnieś lekko dźwignię zmiany biegów i przesuń dalej w tryb “S”, a następnie puść model. Wahadło umieszczone z tyłu pracuje po to, by pojazd poruszał się wolniej w trybie Drive. Jeśli nie sądziłeś, że te gąsienice o trójkątnym kształcie mogą zapewnić Twojemu pojazdowi płynną jazdę to czeka Cię niespodzianka! Sprawdź swój samochód terenowy z napędem na cztery koła podczas przejażdżki po nierównym terenie, śniegu lub lodzie, albo ustaw małe przeszkody na drodze, aby sprawdzić możliwości twojego Pojazdu Gąsienicowego.

Pojazd Gąsienicowy  to model do samodzielnego złożenia na poziomie “średnim”, składa się z 423 części. Spędź przyjemne 8 godzin budując go z laserowo wycinanych części ze sklejki drewnianej o wysokiej jakości. Jak wszystkie modele UGEARS, nie potrzebujesz kleju ani specjalnych narzędzi, aby złożyć swój model ORV. Pudełko z modelem dociera do Ciebie ze wszystkim, czego potrzebujesz. W zestawie znajduje się instrukcja krok po kroku w 11 językach (w tym po polsku), również papier ścierny do wygładzenia ewentualnych zadziorów na częściach oraz wosk do nasmarowania przekładni i innych ruchomych części gąsienicowego modelu ORV. Pamiętaj, aby nasmarować woskiem i rozpracować ruchome części, zwłaszcza w modułach gąsienicowych, aby uzyskać ich optymalne działanie.

 
 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka: 48 godzin

Cena:

285,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl