Magiczne Książki o Harrym Potterze 0
Magiczne Książki o Harrym Potterze

Magiczne Książki dla fanów Harrego Pottera

Książki dla prawdziwych Fanów Harrego Pottera. Wyjątkowe książki ze świata słynnego Czarodzieja, w których odkryjecie magiczne tajemnice szkoły magii i czarodziejstwa. 

Książki zostały stworzone przez różnych autorów m.in. przez głównego grafika koncepcyjnego, który brał udział w scenografii do filmu o Harrym Potterze lub przez słynnego inżyniera papiernictwa.
Książki w stylu pop-up, ilustrowane, a przede wszystkim doskonałe na prezent.

Poniżej przedstawiamy listę najpiękniejszych książek o Harrym Potterze:

Harry Potter do czytania i Harry Potter do oglądania!

 

Ilustrowane książki o Harrym Potterze

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Pierwsza wydana ilustrowana seria książek o Harrym Potterze. 
Każda z części została wyjątkowo zilustrowana przez Brytyjskiego grafika Jim Kay, który zdobył nagrody Kate Greenway Medal. W książce znajdziecie ponad 100 niesamowitych ilustracji. Wydana została w większym formacje i w twardej oprawie.
Doskonała wersja książki dla dzieci. Nie tylko treść pobudzi wyobraźnie, ale również magiczne ilustracje.

W serii ilustrowanej wyszły części:

Harry Potter i Kamień Filozoficzny,
Harry Potter i Komnata Tajemnic,
Harry Potter i Więzień Azkabanu,
Harry Potter i Czara Ognia,
Harry Potter i Zakon Feniksa.

Kolejne części wyjdą już wkrótce!

Quidditch przez wieki

 Quidditch przez wieki

Najsłynniejszym sportem w świecie czarodziejów był oczywiście Quidditch do którego dostał się już na pierwszym roku Harry Potter jako szukający. Jego zadaniem było znalezienie i złapanie złotego znicza. W tej książce dowiecie się o tym sporcie absolutnie wszystkiego!
Jest to magiczny podręcznik z cyklu Harrego Pottera z imponującymi ilustracjami, zapiskami czarownic i czarodziejów, manuskryptami, wizerunkami graczy quidditcha, artefaktami i całą masą różnymi ciekawostkami!

 

Harry Potter Podróż przez Historię Magii

Harry Potter. Podróż przez historię magii

Kolejną książką dla dociekliwych i ciekawskich świata magii i czarodziejstwa jest książka “Harry Potter Podróż przez Historię Magii”. Kompedium wiedzy prawdziwych fanów Harrego Pottera. Zapisanych zostało tu wiele ciekawostek ze świata magii, zoologii, botaniki, historii, wróżbiarstwa, eliksirów i alchemii. Ponadto książka towarzyszyła słynnej wystawie Biblioteki Brytyjskiej zorganizowanej z okazji dwudziestej rocznicy wydania "Harrego Pottera i Kamienia Filozoficznego". 

Dodatkowo zostały tu umieszczone bezcenne materiały z prywatnej kolekcji autorki J.K. Rowling, które do tej pory nigdy nie były publikowane, są to odręczne zapiski i ilustracje autorki.

 

Magiczny Almanach

Harry Potter. Magiczny almanach

Najnowszą książką, która została wydana w październiku 2023 jest Harry Potter. Magiczny Almanach. Ukazany został w 35 językach i został wsparty wydarzeniami Światowego Dnia Harr’ego Pottera. Idealna dla dzieci, dorosłych, a nawet kolekcjonerów.

Książka została wydana w formie albumu, ilustrowanego przewodnika po wszystkich książkach z serii o Harrym Potterze. Jest to magiczny zbiór infografik, ilustracji, faktów i niesamowitych tajemnic.

Ilustracje do Magicznego Almanachu stworzyło, aż siedmioro artystów z całego świata. Każdy z nich zaprezentował swoją własną wizję magicznego świata.
Znajdziecie tu grafiki, wykresy, mapy, przekroje, zaczarowane obiekty, magiczne posiłki, fantastyczne zwierzęta i rośliny. Zdecydowanie zgłębicie  najtajniejsze informacje związane ze światem czarodziejów.

 

Harry Potter Pop-up Book

 Harry Potter pop up book

Czas na książkę, którą stworzył sam grafik biorący udział w scenografii do filmu o Harrym Potterze- Adrew Williamson.
Pierwsza w historii książka o Harrym Potterze, która została wydana w wersji pop-up. Wszystkie treści i ilustracje oparte zostały n a podstawie serii filmowej. Znajdziecie tutaj masę ciekawostek prosto z planu filmowego i to z pierwszej ręki.
Każda rozkładówka, absolutnie zachwyci efektami pop-up.
Znajdziecie tutaj najbardziej znane miejsca i chwile z zaczarowanego świata:

-Ulica Pokątna,
-Zamek Hogwart
-Turniej Trójmagiczny,
-Zakazany las

Z pewnością będzie to magiczny prezent dla małych i dużych fanów Harrego Pottera.

 

 

Harry Potter: A Pop-Up Guide to Hogwarts

Harry Potter: A Pop-Up Guide to Hogwarts

Kolejną wyjątkową książką z efektem pop-up będzie książka stworzona przez inżyniera papiernictwa Matthew Reinhart “Harry Potter: A Pop-Up Guide to Hogwarts”. Książka niewiarygodna. Każda rozkładówka to efekt pop-up. Możemy zobaczyć słynną Szkołę Magii i Czarodziejstwa z zewnątrz oraz możemy zajrzeć do środka za pomocą licznych okienek i ruchomych elementów. Książka ma charakter interaktywny ponieważ zostały stworzone specjalne zakładki za które należy pociągnąć, aby wprawić w ruch daną ilustrację. Książkę można również złożyć w formie makiety i tym samym zobaczyć cały magiczny świat.

Znajdziecie tu:
-Hogwart i jego tereny,
-Boisko do Quidditach,
-Zakazany Las,
-Hogsmeade Village.

 

Harry Potter Hogwarts Christmas Pop-Up. Kalendarz adwentowy

Harry Potter Hogwarts Christmas Pop-Up. Kalendarz adwentowy


Na święta nie może zabraknąć kalendarza adwentowego. Oczywiście w wersji pop-up z Harrym Potterem, a dokładnie ze słynną choinką stojącą w Wielkiej Sali. Po otworzeniu kalendarza, rozłoży się piękna choinka. Na rozkładówce zostało umieszczonych 25 okienek, w których kryją się zawieszki na choinkę. Ozdobami są magiczne artefakty i elementy z Harrego Pottera. Dodatkowo pod jednym dużym okienkiem znajdziecie książeczkę z ciekawostkami świątecznymi ze świata Magii i Czarodziejstwa. Doskonały prezent świąteczny dla każdego fana Harrego Pottera, który nada niezwykłej magii świąt!

Harry Potter: A Pop-Up Guide to the Creatures of the Wizarding World
Harry Potter: A Pop-Up Guide to the Creatures of the Wizarding World

Na koniec przedstawiamy książkę, która będzie miała swoją premierę w listopadzie 2023! Nie możemy się doczekać tej niewiarygodnej książki. Również w wersji pop-up

Po raz kolejny autor, który znajduje się na liście bestsellerów New York Timesa stworzył niewiarygodną książkę pop-up dla fanów Harrego Pottera. Jest to prawdziwa celebracja filmów o słynnym czarodzieju. Ten interaktywny przewodnik zawiera 5 wyskakujących rozkładówek ze wspaniałymi ilustracjami i zawiera informacje o smokach, Hardodziobie, centaurach, wilkołakach, Bazyliszku i nie tylko! Książka zabierze was w podróż po magicznych zwierzętach. Spotkasz fantastyczne bestie, takie jak Bazyliszek, Hardodziob i Smok Rogogon Węgierski, jakich nigdy wcześniej nie widziałeś.
Znajdziecie tutaj pięć absolutnie doskonałych rozkładówek. Każdej będzie towarzyszyć efekt pop-up wraz z ruchomymi ilustracjami. Interaktywne elementy, ciekawostki, fakty to niezwykłe połączenie, które daje fantastyczną książkę na prezent dla dziecka w każdym wieku.

Magia filmowa, pełna ciekawostek zza kulis z planu filmów o Harrym Potterze i Fantastycznych Zwierzętach.

Książka kolekcjonerska, którą powinien mieć każdy fan Harrego Pottera.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl